Skip Navigation Links
Malta Hakkında
Malta Dil Okulları
Malta'da İngilizce Eğitimi
Malta Dil Eğitimi için Hazırlık
Malta Öğrenci Vizesi
Malta'da Türkçe Briebir Servis
İletişim

Skip Navigation Links
Ana Sayfa
Hakımızda
Malta Hakkında
Malta Eğitim Sistemi
Malta'da Konaklama
Malta Mutfak Masrafları
Malta Öğrenci Vize İşlemleri
Malta Dil OkullarıExpand Malta Dil Okulları
Malta Okul FotoğraflarıExpand Malta Okul Fotoğrafları
Malta'da Kurs ProgramlarıExpand Malta'da Kurs Programları
Malta Dil Okulları FiyatlarıExpand Malta Dil Okulları Fiyatları
Malta FotoğraflarıExpand Malta Fotoğrafları
Malta Bilgi BankasıExpand Malta Bilgi Bankası
Malta Özel ProgramExpand Malta Özel Program
Pasaport BilgileriExpand Pasaport Bilgileri
Eğitim & Seyahat Hazırlık
Neden? Malta-Turkey.Com
Malta Öğrenci Yorumları
Askerlik Tecil İşlemleri

Yurtdışı Dil Okulları
Malta Dil Okulları
Learn English in Malta
Malta Öğrenci Yorumları

 

Mehmet OZ- İSTANBUL

 

İş görüşmelerinde eksik gördüğüm İngilizcemi geliştirmeyi düşünerek yurtdışında eğitim almayı düşünürken internetten ve tanıdıkların aracılığıyla bulduğum Censu firması bana çok yardımcı oldu. Gerek İstanbul’dan gerek Bursa’dan bana ilk defa yurtdışına çıkacağım o günlerde karşılaşacağım şeyleri (elektrik prizine kadar) anlatarak gerçekten orada şaşkınlığa uğramamı ne yapacağımı bilmememi engellediler.

 

Malta’da ise Uğur Bey beni karşıladı ve odama kadar bıraktı... Herhangi bir sorunum olduğunda onları arayabildim ve birkaç dakika içinde yanımda oldular... Ben okul olarak Clubclass’ı seçtim ve gerçekten mutlu oldum. Orada gerçekten öğrenciler çok iç içe herkes birbirinle iletişim kurma çabasında kimse soğuk değil. Öğrenci evinde sürekli bir akşam yemeği veya benzeri etkinlikler yapılıyor ve sürekli konuşarak inanılmaz bir pratik yapılıyor.

 

Malta kesinlikle hem eğlenmek hem de İngilizce öğrenmek için süper bir yer herkese tavsiye ederim. Dersten çıkıp havuza girmek gerçekten insanı inanılmaz rahatlatan bir şey. Malta’nın gece hayatıysa ayrı bir güzel. Ben 3 aylık süper bir eğitim alıp üstüne de güzel bir tatil yapmış oldum ve birçok arkadaş edindim içlerinden Türkiye'ye gelip bende kalan oldu. Benim ziyaret edeceklerim de var. Bu 3 ay içinde karşılaştığım ufak çaptaki sorunlarda ise Malta şubesindeki Uğur Bey ve Gwendolen başta olmak üzere CENSU bana çok yardımcı oldu... Hepsine bana yardımcı oldukları için çok teşekkür ediyorum...

 

Teşekkürler Censu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Türkiye’den Malta ya tüm sevecenliğinizle beni mutlu ettiniz…

 

Serpil ILASLAN - İSTANBUL

 

Türkiye’de çalıştığım şirket ve pozisyon gereği İngilizce benim için çok büyük bir problem olmaya başlamıştı. İlk önce Amerika ya da İngiltere düşünmüştüm ama çok pahalı olduğu için bir turlu harekete geçemiyordum. Bir gün gazetede Malta’yla ilgili bir haber okudum ve hemen internette araştırdım. Censu ajansıyla irtibata geçtim. Beni güler yüzlü ve büyük bir ilgiyle dinlediler ve yardımcı oldular. Zaman zaman düştüğüm umutsuzluklarda Ferda Hanım’ın desteği için, Malta’da hastalandığımda benimle ilgilenen Uğur’a verdiği destekten dolayı çok teşekkür ederim.

 

Malta dil okulları hem maliyeti düşük hem de burada yasamak çok daha ucuz diğer ülkelere göre herkese tavsiye ederim.  

 

Ali ATAR-ANKARA

 

Merhaba:İngilizce eğitiminin ülkemiz şartlarında ne kadar gerekli olduğundan bahsetmeme gerek yok ama neden Malta ve neden MALTA-TURKEY.COM olduğu hakkında kısaca bilgi vermek isterim: Yurt dışına dil eğitimine gitmeye karar vermemle birlikte internet üzerinden ve Ankara’da bu konuda danışmanlık veren ve tabelasında abroad yazan hemen hemen her firmayla bizzat görüşerek ya da mail yoluyla bilgi aldım. Öncelikli hedefim İngiltere ve Amerika idi, Malta yi hiç düşünmemiştim ancak gelen bilgi mailleri yaptığım görüşmeler ve araştırmalarım neticesinde İngiltere ve Amerika vizesi için ortalama 3 ay beklemem gerektiği ve kesin olmadığını öğrenmemle birlikte daha önce bilmediğim araştırmalarım neticesinde gördüğüm İngilizce eğitim ile ilgili Malta’nın bu konuda ileri düzeyde olduğunu öğrenmem ile birlikte bütün araştırmalarımı bu ülkeye cevirdim daha önce de söylediğim gibi o kadar çok firma ile görüştüm ki kafam karma karışık olmuştu bu is nasıl olacak hangi okul, nerde kalınmalı, ödeme, fiyatlar harcamalar hoşuma gidecek mi danışmanlarıma ne kadar güvenebilirim her şeyden önce İngilizce örgene bilecek miydim. O kadar firma farklı fiyatlar farklı öneriler vaatler derken internette biz Türk öğrenciler için Türkçe rehberlik veren MALTA-TURKEY.COM sitesini buldum.

 

Yaptığım görüşmede okul seçiminden ödemeye, eğitim suresince kalacağım konaklamaya, hatta nereleri gezmemiz gerektiğine kadar verdikleri bilgileri not aldım, onların sıcak ve dost hane yaklaşımları beni cezp etti açıkçası, teklif ve önerilerini istedim. Çok kısa bir sürede cevap geldi ve diğer firmalara göre her şey çok güzel görünüyordu ama internetten bulduğum bu firmanın Türkiye’de şubesi bulunmaması bu firmaya ne kadar güvenmeliyim sorusunu aklıma getirdi, (Ne kadar güvenilir olduklarını oraya gidince daha iyi anlayabilirsiniz) biraz tereddüt ettim ama diğer firmalara göre her şey çok güzeldi en önemlisi de Malta da başım sıkışsa yanına koşabileceğim Türkçe konuşabileceğim birileri olacaktı. Havaalanında Türkçe konuşan rehber, kalacağınız yere okula kadar götürüp tüm olanaklarını seferber edeceklerdi nitekim sonuç itibarıyla telefon ile yaptığım konuşmalar ve yazışmalar dâhilindeki her şeyin gerçek olduğunu www.MALTA-TURKEY.com danışmanlığının tüm vaatlerini yerine getirildiğini bizim rahatımız için tüm olanaklarını seferber ettiklerini yerinde gittim ve gördüm. Diğer firmaları kötülemek adına demiyorum ama orada sefil olanları, çok kötü yurtlarda kalanları, kaza geçirip ortada kaldıklarını ve ailelerinin çaresizliğini gördüm ki bu aşamada danışmanlık firmanızın ne kadar önemli ve sağlıklı yapılması gerektiğini daha iyi anlıyorsunuz.

 

Bu vesile ile 2 ay boyunca kaldığım süre içerisinde yardımlarını esirgemeyen SELCUK beye ve esine, tüm Malta-Turkey.com Türk rehbercilerine ne kadar teşekkür etsem azdır. Son olarak derim ki: MALTA-TURKEY.com ile görüşmeden Malta’ya gitmeyiniz.

  

Erol Koltuk – AYDIN

 

Türkiye’de almış olduğum İngilizce dil eğitimini hem biraz pratiğe dökmek hem de yurt dışı  deneyimim olsun diyerek arayışa girdim.  İnternet’te  birçok aracı firmanın sitelerini incelerken Censu Ltd. Şti.nin  daha ciddi daha güvenilir olduğunu hissettim. Hemen irtibat kurdum. İnanın Censu’nun hem İzmir şubesindeki Ayşe Hanım hem de Malta merkezdeki Uğur Bey o kadar yakından ilgilendiler ki hiç düşünmeden kaydımı yaptırdım. Malta havaalanında sizi karşılıyorlar ve kalacağınız yere ve okulunuza transferinizi sağlıyorlar. Böylece hiçbir sıkıntı ve zorlukla karşılaşmıyorsunuz.

 

Türkiye’ye geri dönüşünüze kadar tüm sorunlarınız için hazır bir ekip sizi bekliyor. Ben Malta’nın en güzel okullarından olan Sprachcaffe ’de bir ay unutulmaz günler geçirdim. Sprachcaffe içinde yüzme havuzu olan muhteşem bir okul.

 

Ayrıca boş zamanlarınızda yapabileceğiniz muhteşem aktiviteler okul tarafından düzenleniyor. Paceville’ye yakın ve gece hayatı muhteşem. Hem eğlenmek hem dil öğrenmek için Malta tercih edebileceğiniz tarihiyle güzel bir ülke. Yalnız yurtdışında eğitim yapacaksanız gramer bilgilerinizi  yenileyin.  Oraya sadece pratik yapmak amacıyla gidin.

 

Mehmet KUNAN - BURSA

 

 

CENSU Yurtdışı Eğitimi ile Malta'ya gittim. Herkese tavsiye ederim. Censu firmasının Malta'da şubesi olduğu için en ufak sıkıntınızda yardımcı oluyorlar. Malta’ya kesinlikle gelmenizi isterim orda kurulan arkadaşlıklar olsun, barlar ve diskolar olsun: x İngilizce okulları olsun, turistik yerleri olsun gerçekten ziyaret edilmesi gereken bir yer. Censu firması bana çok yardımcı oldu özellikle vize uzatma işlemim sırasında. Siz de güzel bir Malta gezisi istiyorsanız CENSU firmasını seçin...

 

Murat DEMIROGLU - İSTANBUL

 

Censu güler yüzlü personeliyle müşterileriyle ilgilenen konularına hakim personeli ile iyi bir danışmanlık firmasıdır. Censu’yu diğer firmalardan ayıran en büyük özelliği ise Malta’da da şubesi bulunması her hangi bir sorunla karşılaşıldığında Türkçe yardım alınabilmesi ve yurtdışında sizinle ilgilenen birilerinin olmasıdır.

 

Censu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığına ve çalışanlarına sunmuş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkürlerimi sunarım.

 

 

 

 

 

Sevim Çatal /İSTANBUL 

Merhaba,

 

2007 Ocak ayı başında Malta ya gelme hayalleri kurdum o kadar heyecanlıydım ki,  İngilizce öğrenmek ve bu dili konuşarak yeni arkadaşlar edinmek istiyordum, araştırmalarıma İstanbul`da başladım kısa bir zamanda karar vermek zorundaydım isim dolayısıyla kaybedecek zamanım yoktu, ama düşündüğüm kadar kolay olmadığını anladım çok fazla acente vardı ve karar vermekte zorlanıyordum, aslında Malta yi bilen birileriyle oraya gitmiş birileriyle konuşmak istiyordum sonra Malta-Turkey.com la karsılaştım, öncelikle şaşırmıştım Malta merkezli bir acenteydi, Selçuk beyle olan görüşmelerim sonrasında aklımdaki birçok sorurunun cevabini almıştım orda olmaları sebebiyle tüm okulları çok iyi tanıyorlardı ve Malta hakkında burada alamadığım birçok detayı onlardan aldım. Sonuç itibariyle Malta`da 2 ay gibi bir sure IELS –LAL de eğitim gördüm bu sure boyunca aile yanında yasadığım sıkıntılarda veya okulla ilgili eksiklerimde Selçuk bey ve Maltalı Eşi Gwen hep yanımdaydı, Malta benim için çok güzel bir tecrübe oldu çok güzel arkadaşlarla tanıştım, Buraya gelecek olan arkadaşlara tavsiyem buraya gelmeden önce Selçuk beyle veya Malta-Turkey çalışanları ile görüşmeleri eminim çok faydalı bilgiler alacaklardır ve Türk acente olarak sadece Selçuk beyin firmasının burada olduğunu ayrıca iletmek isterim bazı arkadaşların farklı firmalarla gelmiş olmalarına rağmen Selçuk beyden çok yârdim aldıklarını biliyorum, özellikle bu sebeple bu firmayla gelmenizi şiddetle öneririm, bazı şeyleri Türkiye”den fark etmeniz zor çünkü... 

Sevgilerle


Site İçinde Aranan Kelimeler:


Malta Dil Okullari

HyperLink


Bu site  içeriği; GLOBAL ADIM Yurtiçi ve Yurtdışı Eğitim Hizmetleri Turizm Ticaret Gıda Sanayi Limited Şirketi tarafından hazırlanmıştır. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve fikir ve sanat eserleri kanunu ve diğer mevzuat hükümlerince koruma altındadır. Son Günceleşme Tarihi: 12.01.2010
 
Malta Dil Okullari - Yurtdisi Egitim Danismanligi - Malta - Cursos de inglés en Malta - Studiare L’Inglese a Malta - Studium angličtiny na Maltě - English Language School Malta -  Английский язык на Мальте Maltada İngilizce Eğitim | Malta Dil Okulları | Malta Yaz Okulları | Maltada İngilizce Kursları | Malta Hakkında Herşey | Malta Dil Okulu Fiyatları